Home Shop About Contact

Thursday, February 9, 2012

The Whoopie Pie Wafer Incident

Last week I decided I wanted to make whoopie pies. I intended for them to look like footballs for the Super Bowl, which, need I remind you, the FABULOUS New York Giants won...

Anyways. I made up my own recipe, and it totally failed me. The whoopie pies came out of the oven looking more like whoopie wafers:


But that didn't discourage me, I took my new heart shaped cookie cutter and made heart shaped whoopie pies! They looked nice, but they were wayyy too sweet (I know, how can that be possible?? I'm telling you, it is...) and the cream filling was weirdly runny and oozy. Another fail.


 But I didn't give up! I went ahead and rolled some vanilla frosting into the excess whoopie pie cake crumbles and made chocolate fudge brownie cake balls. Thankfully these were very much a success.I really want to just give up trying to bake new stuff. I am good at making cake balls, so that's probably what I'll whip up for our Valentine's Day party this weekend. I'm so excited! I bought pretty new shoes and a new dress, at a thrift store obviously... Don't worry I'll post pictures. Did I even have to say that? Have a good one!

1 comment:

 1. Çit - Tel Örgü - Panel Çit
  Panel Çit ve Tel Çit, Tel Örgü citbu.com'da
  Panel çitler ilk etapta tel örgü sistemi içerisinde düşünülerek güvenlik amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle de büyük şehirlerde bahçeye sahip olan kişilerin bahçe etraflarını Çit ile kaplatarak dışarıdan yabancı kişilere girişi engellemesi gerekmektedir. Sadece yabancı kişilere karşı değil kedi, köpek gibi hayvanların girişini de kapatarak bu alanı koruması gereken kişiler böylelikle daha rahat edecek olup kendilerini de koruma altına alacaklardır.
  Tel örgüler daha çok güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır. İç tarafı dış etkenlerden korumak amacıyla tercih edilen tel örgüler bu sayede daha çok alana yayılmakta ve çok fazla alanda tercih edilmektedir. Sizler de tel örgüleri kendinize ait olan tarla, bahçe, garaj, park gibi alanların çevrelerine inşa ederek rahatlıkla kullanabilir, uzun ömürlü olarak kullanma imkanına sahip olup yapılarınızı en iyi şekilde dış etkenlere karşı dirençli tutabilirsiniz.
  Çoğu zaman çeşitli yapıların çevresine güvenlik önlemlerinin artırılması için belirli sistemler yerleştirilir. Daha güvenli yapıların olması, dışarıdan içeriye yabancı kişilerin ve hayvanların girmesini engellemek amacıyla tel örgü sistemleri içerisinde yer alan jiletli tel tercih edilebilr. Jiletli tel en çok talep edilen yüksek güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Dikenli tellerin çok yeterli olmadını ya da daha tehlikeli bölgelere daha güvenli tellerin çevrilmesi amacıyla jiletli tellere her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. citbu.com

  ReplyDelete

Share This

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...