Home Shop About Contact

Monday, May 7, 2012

Refreshed White Night Stands

I had been on the prowl for a pair of night stands for the master bedroom for a few weeks when I finally found these 2-drawer beauties on Craigslist for $25 a piece.


I spent the better part of my free time last week working on these bad boys. I sanded, prepped and primed them on Tuesday, and painted them on Wednesday and Thursday. 

my tools 
Mike mowing the yard
sanded and prepped
I bought some new hardware for the drawers and popped them in for a fresh new look. Here's the after picture:


What do you think?Link up parties I've joined:

  Skip To My Lou       Let Birds Fly

  TDC Before and After

Check a few of my popular DIY projects:

9 comments:

 1. Replies
  1. thank you! pics of them in the master bedroom to come... i still need to find some affordable bedding, lamps and bedroom furniture hahah! many more projects await.

   Delete
  2. Günümüzün en popüler bahçe çitleri arasında yer alan ve kalitesi ile her kesimden taktir toplamış ve yüksek güvenlik isteyen kişilerin en başlıca tercih ettikleri ürünümüz olan çitin maliyeti Panel Çit Fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen sayfamıza göz atmanızı rica ediyoruz. Ayrıca sadece Türkiye'de değil Dünyanın her yerinde en çok kullanılan ürünlerin Tel örgü bahçe teli olduğunu biliyormuydunuz. Tel örgü maliyeti ve fiyatları hakkında sayfamıza göz atabilirsiniz.

   Delete
 2. Wow! what a difference some new paint can do!!! I can't wait to join you in more painting projects this week and next :)

  ReplyDelete
 3. these look awesome. it's amazing all it took was paint and new knobs-i wish i could see the potential in things, but i'm always stuck with what it looks like.

  ReplyDelete
  Replies
  1. thanks! i know what you mean. i love you blog, following!

   Delete
 4. Tel çit ürünleri - Kafes tel ürünleri - Panel çit ürünleri - Tel örgü ürünleri - Bahçe çiti ve Bahçe teli - Çit telleri ve Panel çit fiyatları - Tel örgü fiyatları ve tel çit fiyatı Ankara içi hızlı montaj ekipleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ankara tel çit fiyatı - Ankara tel örgü fiyatı - Ankara bahçe çiti ve teli yapımı konusunda Jiletli tel çit fiyatı ve uygulaması konusunda uzman ekiplerimiz var sayfalarımıza göz atmak isterseniz aşağıdaki blog adreslerimize bakmanızı tavsiye ederim

  Çankaya panel çit
  Gölbaşı panel çit
  Çankaya Tel Örgü
  Kafes Tel Örgü
  Panel Çit Fiyatı
  Jiletli Tel Ankara
  Ankara Kafes Tel Örgü
  Kafes Tel Çit
  Ankara Dikenli Tel Örgü
  Ankara Panel Çit fiyatları

  ReplyDelete

 5. Kilitli parke taşı ustası ve 2022 yılı için güncel birim fiyatları araştırması için sayfamıza göz atmalısınız. Kilitli parke taşı uygulaması ve montaj işçiliği dahil fiyat araştırmalarınız için size güzel bir sayfa öneriyoruz.
  Kilitli parke Taşı uygulaması Ankara ve tüm semtlerinde Kilitli Taş yapılır. Yapılan işlerimizde garanti söz konusudur kesinlikle hiç bir işimizi vur gec tarzında yapmayız. Kilitli parke taşı - Kilit taşı - Kilitli taş fiyatları

  https://parketasustasi.blogspot.com/

  ReplyDelete

Share This

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...