Home Shop About Contact

Friday, May 4, 2012

Sour Cream Coffee Cake

Earlier this week I made some Coffee Cake for my colleagues, and I think they liked it! It was so easy to make I thought I would share it with you all :)Sour Cream Coffee Cake made with Boxed Yellow Cake Mix! (from Mr. Food)

Ingredients
1 cup chopped walnuts
1/3 cup sugar
2 teaspoons ground cinnamon
1 (17 ¼-ounce) package yellow cake mix
1 cup sour cream
1 cup water
2 eggs

Instructions

Preheat oven to 350 degrees F. Coat a 9- x 13-inch baking dish with cooking spray. In a medium bowl, combine walnuts, sugar, and cinnamon; mix well and set aside. In a large bowl, beat cake mix, sour cream, water, and eggs until well combined. Spread half the batter in prepared baking dish, sprinkle with half the nut mixture, then repeat layers. Bake 25 to 30 minutes, or until a toothpick inserted in center comes out clean. Allow to cool slightly then cut into squares and serve warm, or allow to cool completely before serving.

ENJOY!

This weekend I will be coaching my tenth grade AAU basketball team in the Vermont state tournament here in the Burlington, VT area. In between games on Saturday, I will try to stop by the Vermont Antique Expo and Sale & The Spring Craft and Fine Art Show! I 'm pretty pumped for that, but I have to remember to try my hardest not to buy anything I don't absolutely need. I am clamping down on my budget, I need all the money I can save for my QuarDecor business, which I am 100% committed to! :) Have a great Friday and an awesome weekend!

2 comments:

 1. Çit - Tel Örgü - Panel Çit
  Panel Çit ve Tel Çit, Tel Örgü citbu.com'da
  Panel çitler ilk etapta tel örgü sistemi içerisinde düşünülerek güvenlik amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle de büyük şehirlerde bahçeye sahip olan kişilerin bahçe etraflarını Çit ile kaplatarak dışarıdan yabancı kişilere girişi engellemesi gerekmektedir. Sadece yabancı kişilere karşı değil kedi, köpek gibi hayvanların girişini de kapatarak bu alanı koruması gereken kişiler böylelikle daha rahat edecek olup kendilerini de koruma altına alacaklardır.
  Tel örgüler daha çok güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır. İç tarafı dış etkenlerden korumak amacıyla tercih edilen tel örgüler bu sayede daha çok alana yayılmakta ve çok fazla alanda tercih edilmektedir. Sizler de tel örgüleri kendinize ait olan tarla, bahçe, garaj, park gibi alanların çevrelerine inşa ederek rahatlıkla kullanabilir, uzun ömürlü olarak kullanma imkanına sahip olup yapılarınızı en iyi şekilde dış etkenlere karşı dirençli tutabilirsiniz.
  Çoğu zaman çeşitli yapıların çevresine güvenlik önlemlerinin artırılması için belirli sistemler yerleştirilir. Daha güvenli yapıların olması, dışarıdan içeriye yabancı kişilerin ve hayvanların girmesini engellemek amacıyla tel örgü sistemleri içerisinde yer alan jiletli tel tercih edilebilr. Jiletli tel en çok talep edilen yüksek güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Dikenli tellerin çok yeterli olmadını ya da daha tehlikeli bölgelere daha güvenli tellerin çevrilmesi amacıyla jiletli tellere her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. citbu.com

  ReplyDelete

 2. Kilitli parke taşı ustası ve 2022 yılı için güncel birim fiyatları araştırması için sayfamıza göz atmalısınız. Kilitli parke taşı uygulaması ve montaj işçiliği dahil fiyat araştırmalarınız için size güzel bir sayfa öneriyoruz.
  Kilitli parke Taşı uygulaması Ankara ve tüm semtlerinde Kilitli Taş yapılır. Yapılan işlerimizde garanti söz konusudur kesinlikle hiç bir işimizi vur gec tarzında yapmayız. Kilitli parke taşı - Kilit taşı - Kilitli taş fiyatları

  https://parketasustasi.blogspot.com/

  ReplyDelete

Share This

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...