Home Shop About Contact

Thursday, January 12, 2012

Balls! Glorious Cake Balls!

I did it! I made cake balls! They were supposed to be cake pops but Shaws didn't have any lollipop sticks... busted!

My version of the cake ball recipe:

Ingredients:

Box of Funfetti cake
1 can of Diet Cherry 7-Up
1 tub of cream cheese frosting
bag of white chococate chips
sprinkles of your choice

Instructions*

Mix Funfetti cake with a can of Diet Cherry 7-Up and bake a cake. Let the cake cool, then mash it up!  Mix with a tub of cream cheese frosting, and chill for about an hour. Then roll into ping-pong size balls.  Pop them in the fridge for another 30 minutes to an hour. Melt the white chocolate morsels and clumsily dip and coat your balls. Lay the dipped balls on wax paper, add sprinkles, then pop into the fridge to harden overnight. Bring them to the office and become instant cake ball celebrity. * Take pictures as you go and post on your blog the next day.

I went ahead and made a "Skinny Funfetti" cake, which is essentially 1 box Confetti Cake Mix and a can of Diet Cherry 7-up...


Balls:


Cake Balls!
YAY! I am so happy with the way they turned out :)

1 comment:

 1. Çit - Tel Örgü - Panel Çit
  Panel Çit ve Tel Çit, Tel Örgü citbu.com'da
  Panel çitler ilk etapta tel örgü sistemi içerisinde düşünülerek güvenlik amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle de büyük şehirlerde bahçeye sahip olan kişilerin bahçe etraflarını Çit ile kaplatarak dışarıdan yabancı kişilere girişi engellemesi gerekmektedir. Sadece yabancı kişilere karşı değil kedi, köpek gibi hayvanların girişini de kapatarak bu alanı koruması gereken kişiler böylelikle daha rahat edecek olup kendilerini de koruma altına alacaklardır.
  Tel örgüler daha çok güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır. İç tarafı dış etkenlerden korumak amacıyla tercih edilen tel örgüler bu sayede daha çok alana yayılmakta ve çok fazla alanda tercih edilmektedir. Sizler de tel örgüleri kendinize ait olan tarla, bahçe, garaj, park gibi alanların çevrelerine inşa ederek rahatlıkla kullanabilir, uzun ömürlü olarak kullanma imkanına sahip olup yapılarınızı en iyi şekilde dış etkenlere karşı dirençli tutabilirsiniz.
  Çoğu zaman çeşitli yapıların çevresine güvenlik önlemlerinin artırılması için belirli sistemler yerleştirilir. Daha güvenli yapıların olması, dışarıdan içeriye yabancı kişilerin ve hayvanların girmesini engellemek amacıyla tel örgü sistemleri içerisinde yer alan jiletli tel tercih edilebilr. Jiletli tel en çok talep edilen yüksek güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Dikenli tellerin çok yeterli olmadını ya da daha tehlikeli bölgelere daha güvenli tellerin çevrilmesi amacıyla jiletli tellere her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. citbu.com

  ReplyDelete

Share This

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...