Home Shop About Contact

Tuesday, January 17, 2012

Blondies Before I Go Brownie

Last night I whipped up a batch of blondies for my office. I promised my coworker that I would make him some such a long time ago, and I had to follow through sooner or later. I'm also thinking about dying my hair brown again, but I haven't decided quite yet.

I followed this recipe from Sunny Side Up in San Diego. I used 3 different types of chips. YUM!
After we sampled a few blondies last night my roomies and I broke out the crock pot. After -5 degree weather this weekend we want to make some nice hot soup for the coming weeks. I might also make slow cooked pulled barbeque chicken for Mike one day soon, I found a very simple recipe with chicken and Sweet Baby Ray's BBQ Sauce... Our favorite! I can't wait!

3 comments:

 1. This is very interesting that you melt the butter and the sugar… I like when things get intriguing. Is this dark or light brown sugar– have you made them with both??Buspar Peanut butter is also a great addition, can help to make them even chewier.

  ReplyDelete
 2. Thanks for posting this informative article. I haven’t any word to appreciate this post.
  how can i get pregnant l Find me Boy

  ReplyDelete
 3. Çit - Tel Örgü - Panel Çit
  Panel Çit ve Tel Çit, Tel Örgü citbu.com'da
  Panel çitler ilk etapta tel örgü sistemi içerisinde düşünülerek güvenlik amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle de büyük şehirlerde bahçeye sahip olan kişilerin bahçe etraflarını Çit ile kaplatarak dışarıdan yabancı kişilere girişi engellemesi gerekmektedir. Sadece yabancı kişilere karşı değil kedi, köpek gibi hayvanların girişini de kapatarak bu alanı koruması gereken kişiler böylelikle daha rahat edecek olup kendilerini de koruma altına alacaklardır.
  Tel örgüler daha çok güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır. İç tarafı dış etkenlerden korumak amacıyla tercih edilen tel örgüler bu sayede daha çok alana yayılmakta ve çok fazla alanda tercih edilmektedir. Sizler de tel örgüleri kendinize ait olan tarla, bahçe, garaj, park gibi alanların çevrelerine inşa ederek rahatlıkla kullanabilir, uzun ömürlü olarak kullanma imkanına sahip olup yapılarınızı en iyi şekilde dış etkenlere karşı dirençli tutabilirsiniz.
  Çoğu zaman çeşitli yapıların çevresine güvenlik önlemlerinin artırılması için belirli sistemler yerleştirilir. Daha güvenli yapıların olması, dışarıdan içeriye yabancı kişilerin ve hayvanların girmesini engellemek amacıyla tel örgü sistemleri içerisinde yer alan jiletli tel tercih edilebilr. Jiletli tel en çok talep edilen yüksek güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Dikenli tellerin çok yeterli olmadını ya da daha tehlikeli bölgelere daha güvenli tellerin çevrilmesi amacıyla jiletli tellere her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. citbu.com

  ReplyDelete

Share This

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...